نمایشگاه تور (نما تور) Exhibition  Tour
  بانک اطلاعات نمایشگاه ، تور و سفر  Exhibition & Tour

 
تقویم نمایشگاههای داخلی و خارجی
تور چین تابستان ۹۶
ویزا چین
 

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی چین شانگهای CMEF 2016

 

  
 


تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی چین - شانگهای 2016


نمایشگاه تجهیزات و لوازم پزشکی CMEF 2016 SHANGHAI


۲۹ فروردین لغایت ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ مرکز نمایشگاه های شانگهای - چین


 

CMEF & ICMD SPRING 2016
75th CHINA INTERNATIONAL MEDICAL EQUIPMENT FAIR
APRIL 2016 / 17-20

NATIONAL EXHIBITION AND CONVENTION CENTER - SHANGHAI

 


هفتاد و پنجمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و لوازم پزشکی چین در شهر شانگهای با نام نمایشگاه CMEF  و در مرکز نمایشگاه های بین المللی شانگهای برگزار خواهد شد . تاریخ دقیق برگزاری نمایشگاه CMEF 2016 شانگهای از ۱۷ لغایت ۲۰ اپریل ۲۰۱۶ (‌۲۹ فروردین الی ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵) خواهد بود . 
سایت بانک اطلاعاتی سایت بانک اطلاعات نمایشگاه و تور « نما تور » نما تور مجری برگزاری تورهای نمایشگاهی چین ، اقدام به برگزاری تور نمایشگاه لوازم پزشکی و تجهیزات پزشکی چین نموده است و از تجار بازرگانان و فعالان صنعت تجهیزات پزشکی دعوت بعل می آورد تا از نمایشگاه CMEF چین بازدید نمایند .

 

تور ۷ شب و ۸ روز نمایشگاه پزشکی چین


تاریخ حرکت تور نمایشگاه CMEF 2016
  
۲۷ فروردین تهران شانگهای

۴ اردیبهشت شانگهای تهران
 


قیمت تور نمایشگاه CMEF 2016


قیمت تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی شانگهای هر نفر در اتاق دو تخته  ۴/۴۹۵/۰۰۰ تومان
قیمت تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی شانگهای هر نفر در اتاق یک تخته  ۵/۲۰۰/۰۰۰ توماننام هتل محل اقامت  GOLDEN RIVER VIEW HOTEL  *4
 

خدمات تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی شانگهای ۲۰۱۶:
پرواز هواپیمایی ماهان + رزرو هتل ۴ و ۵ ستاره با صبحانه + اخذ ویزا چین + ترانسفر فرودگاهی + ترانسفر نمایشگاهی + بیمه مسافرتی + راهنمای فارسی زبانجهت بازدید از سایت نمایشگاه تجهیزات پزشکی چین CMEF2016 اینجا را کلیک نمایید

"جهت رزرو هتل های نزدیک به نمایشگاه شانگهای با قیمت های مناسب در زمان برگزاری "
" نمایشگاه تجهیزات پزشکی شانگهای ۲۰۱۶ با سایت بانک اطلاعاتی سایت بانک اطلاعات نمایشگاه و تور « نما تور » نما تور تماس حاصل نمایید "

جهت کسب اطلاعات  بیشتر  تور نمایشگاه چین با سایت بانک اطلاعاتی سایت بانک اطلاعات نمایشگاه و تور « نما تور » نما تور
مجری تورهای نمایشگاهی

تلفن سایت بانک اطلاعات نمایشگاه و تور « نما تور » تماس حاصل نمایید

و یا به آدرس info@ahangeparvaz.com ایمیل ارسال نمایید


تلفن:  80 58 63 22 -021  ,   80 58 63 22 - 021  
 

فکس (نمابر ):  22561091 - 021          تلفن همراه :  09363686068


ایمیل (پست الکترونیک):  info@ahangeparvaz.com

////////////////////////////////////\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

اطلاعاتی در مورد نمایشگاه پزشکی  CMEF چین ۲۰۱۱ ( سالهای گذشته )
شنزن نمایشگاه بین المللی تجهیزات دارویی (CMEF)]چین ، در سال 1979تاسیس و برگزار شده است . نمایشگاه چین دو بار در سال -- بهار و پاییز برگزار میشود . پس از 30 سال برگزاری در صنعت پزشکی و بیمارستانی از نوآوری مداوم و بهبود محصولات و صنایع مختلف پزشکی بهره میبرد  و نمایشگاه پزشکی چین نمایشگاه سی ام اف CMEF، به یکی از  بزرگترین نمایشگاه تجهیزات پزشکی، محصولات و خدمات مرتبط در منطقه آسیایی اقیانوس آرام تبدیل شده است. این نمایشگاه محصولات و صنایع پزشکی و بیمارستانی و آزمایشگاهی  گسترده ای را پوشش می دهد ده ها هزار از محصولات مانند تصویربرداری پزشکی ، در تشخیص آزمایشگاهی، الکترونیک، اپتیک، کمک های اولیه، پرستاری توانبخشی، فن آوری اطلاعات پزشکی و خدمات برون سپاری، و مشابه اینها را  ارائه دهنده کامل به خدمات  زنجیره ای  صنعت پزشکی می باشد و همچنین به عرضه و فروش و آشنایی دستاندرکاران  صنعت تجهیزات پزشکی در راه مستقیم و همه جانبه کمک می نماید .

امسال نیز به مانند سالهای گذشته نمایشگاه CMEF سی ام ای اف  از تاریخ ۱۶ الی ۱۹ اپریل ۲۰۱۱ مصادف با ۲۷ تا ۳۰ فروردین ۱۳۹۰ در شهر شنزن چین برگزاز میگردد . دوره قبلی نمایشگاه سی ام ای اف در پاییز سال گذشته در تاریخ ۱۲ الی ۱۵ اکتبر ۲۰۱۰در شهر شنیانگ برگزار شده بود .

محصولات ارائه شده در نمایشگاه پزشکی چین :
 تجهیزات بیمارستان و راه حل های پزشکی بین المللی
دشتگاههای پزشکی و تصویر برداری
تجهیزات پزشکی و الکترونیک
جراحی های اورژانسی و دستگاههای درمانی
آزمایشگاه و کلینیک ها
تجهیزات بیمارستانی
پرستاری
دستگاههای مربوز به اندام دورن
طراحی و ساخت وسایل پزشکی
آمبولانس و خودروهای پزشکی
  بازار پزشکی و مارکت هندوستان IndianMart
اطلاعات پزشکی InfoMedix
مجله بهداشت شرق میانه
اروپا بیمارستان
HospiMedica
چین اطلاعات دستگاه پزشکی]
چین مدیر عامل بیمارستان
دستگاه بین المللی پزشکی
تکنولوژی ex.com
Cyy123.com
اخبار بهداشت
اخبار اطلاعات پزشکی چینپس از بیش از 20 سال از توسعه سریع، شنژن تبدیل به یک شهرستان قدرتمند مباهات بالاترین در پایتخت تولید ناخالص داخلی در سرزمین اصلی چین افزایش یافته است. ترکیب ارزش واردات و صادرات باقی مانده است  برای 12 سال متوالی جزء اوین های چین بوده است.  ۴ شهرستان رقابتی ترین در چین، پس از هنگ کنگ، پکن و شانگهای شنزن میباشد .شنژن بورس اوراق بهادار یکی از این دو در مقیاس ملی بازار اوراق بهادار در چین است.
شنزن با مسیرهای حمل و نقل بین المللی ظرف 106، 148 مسیرهای هوایی داخلی و 11 مسیر هوایی بین المللی را به جهان مرتبط است. همچنین این شهرستان تنها سرزمین اصلی مجاور به هنگ کنگ. این ایستگاه مرکزی بزرگ بین هنگ کنگ و دیگر داخلی چینی شهرستانها، و ورود به ابراز Zhujiang توپی ساخت دلتا است.


شنزن موتور محرکه اقتصاد بازار سوسیالیستی 
در دهه ۱۹۸۰، اغلب اقتصادهای با برنامه دنیا به دلایل مختلف تلاش کردند که خود را به اقتصاد بازار تبدیل کنند اگر چه میزان موفقیت آن‌ها متفاوت بود. در شوروی سابق این فرآیند پرسترویکا (بازسازی) نامیده شد، در حالیکه در چین ایجاد یک «اقتصاد بازار سوسیالیستی»، یک عنصر از اصلاح اقتصادی چین بود. اکنون اگر چه جمهوری خلق چین بزرگ ترین کشوری است که حزب حاکم آن خود را کمونیست می‌داند، این کشور چند منطقه ویژه اقتصادی دارد که به بنگاه های سرمایه داری اختصاص یافته و دولت بر آن‌ها کنترل متمرکز ندارد. پس از آغاز تجارت با جهان در زمان رهبری دنگ ژائوپینگ تا کنون، جمهوری خلق چین برخی از آزادترین مناطق اقتصادی جهان را اداره می‌کند; از جمله هنگ کنگ که موسسه هوور و ژورنال وال استریت آن را آزاد ترین اقتصاد دنیا می‌دانند . این مناطق ویژه اقتصادی برای کسب و کارها، صنایع، واردات و صادرات محدودیت های کمی گذاشته اند (از جمله حذف عوارض و سیستم قیمت گذاری آزاد.) از زمان افتتاح مناطق آزاد تجاری نرخ رشد اقتصادی چین همواره بالای %۸ بوده و معمولاً مقدار آن در حدود ۱۰ تا %۱۲ بوده است. این مناطق ویژه اقتصادی با سرمایه داری دولتی که در شوروی سابق تجربه شد تفاوت دارند، زیرا مناطق ویژه اقتصادی به سرمایه گذاران اجازه می‌دهند که صنایع و دارایی های شخصی خود را از کنترل دولت مرکزی خارج ساخته و گسترش دهند. مناطق ویژه اقتصادی به صورت اقتصاد بازار عمل می‌کنند، در حالیکه سرمایه داری دولتی با رویکرد اقتصاد دستوری بالا به پایین فعالیت می‌نماید. طبق China.org ، " پس از افتتاح شنزن )shenzhen( و سه شهر ساحلی دیگر در جنوب چین به عنوان مناطق آزاد اقتصادی و ده ها منطقه توسعه اقتصادی و تکنولوژیکی در دهه ۱۹۸۰، کشور در اوایل دهه ۱۹۹۰ پانزده شهر بندری از جمله شانگهای گوانگژو، شنزن و تیانجین را به عنوان منطقه آزاد تجاری اعلام کرد. همچنین اخیراً چین دارایی خصوصی را به عنوان یک حق به رسمیت شناخته و به بنگاه های سرمایه گذاری اجازه داده در مراکز خرید مناطق ویژه اقتصادی فعالیت کنند. 
● شنزن چهارمین بندر بزرگ کانتینری جهان 
دفاتر ۲۰ شرکت نخست حمل و نقل دریایی جهان در بندر شنزن مستقر هستند وبا توجه به حجم بارگیری و تخلیه کانتینرها در ۳ ماهه نخست سال گذشته بندر شنزن در مقام چهارمین بندر بزرگ کانتینری جهان قرار گرفته است.براساس آمار اداره گمرک بندر شنزن چین، حجم بارگیری و تخلیه کانتینرها در این بندر در ۳ ماهه نخست سال ۲۰۰۶ میلادی ۱۲.۵ درصد نسبت به ۳ ماهه نخست سال ۲۰۰۵ افزایش یافته است. براساس آمار اداره گمرک بندر شنزن در ۳ ماهه نخست سال ۲۰۰۶ حجم بارگیری و تخلیه کانتینرها در این بندر به سطح ۸/۳ میلیون کانتینر رسید که نسبت به مدت مشابه در سال ۲۰۰ حدود ۱۲.۵ درصد افزایش نشان می‌دهد. کارشناسان بر این باورند، موقعیت سنگاپور به عنوان بزرگترین بندر کانتینری جهان از سوی بنادر مالزی و بنادر شانگهای و شنزن چین که در آن‌ها هزینه جابجایی کانتینر ارزانتر است، مورد تهدید قرار گرفته است. مسئولان پایانه کانتینری هنگ‌کنگ، دلیل کاهش میزان حمل ونقل کانتینری در این بندر را تمایل صادرکنندگان به استفاده از بنادر نسبتاً ارزانترنظیر شنزن و گوانگ‌ژو در جنوب چین اعلام کرده‌اند. در حال حاضر هزینه انتقال یک کانتینر ۲۰ فوتی از طریق بندر هنگ‌گنگ از مبدا دونگ‌گوانگ چین به سواحل غربی ایالات متحده ۳۱۸۱ دلار است درحالی که انتقال همین کانتینر از طریق بندر شنزن ۳۳۰ دلار ارزانتر است. بر همین اساس، حجم جابه جایی کانتینری در شانگهای در سال گذشته با ۲۴ درصد افزایش به ۱۸میلیون TEU کانتینر و در شنزن به ۲/۱۶ میلیون TEU کانتینر رسیده است. بندر شانگهای با نرخ رشد فعلی تا سال ۲۰۰۷، از سنگاپور پیشی می‌گیرد و بندر شنزن نیز تا سال ۲۰۱۰ میلادی به دومین بندر شلوغ جهان تبدیل می‌شود. سنگاپور برای اولین بار از سال ۱۹۹۹میلادی به عنوان پرترافیک‌ترین بندر کانتینری جهان از بندر هنگ‌کنگ پیشی گرفت. آمارهای دولتی حاکی از آن است که حجم جابه جایی کانتینر طی سال ۲۰۰۶ در هنگ‌کنگ ۴۳/۲۲ میلیون TEU کانتینر و در سنگاپور ۱۹/۲۳ میلیون TEU کانتینر بوده است.
● نظام بانکی پر تحرک شنزن 
امروزه بانک شنزن نیز یکی از بزرگترین بانک های کشور چین به شمار میرود که توانسته است با استفاده از شبکه دسترسی SSL VPN اقدام به ایجاد سیستم وسیع بانکی خود نماید. این بانک با استفاده از این سیستم به مشتریان خود اجازه می‌دهد معاملات بانکی کاملا مطمئن و هم چنین سریع داشته باشند. مشتریان می‌توانند با ورود به این سیستم نوین بانکی تمام عملیات بانکی خود اعم از دریافت و وصول وجه و همچنین انجام معاملات بانکی را با بالاترین امنیت و سرعت ممکن انجام دهند. بانک شنزن در منطقه silicon valley کشور چین واقع شده است و مدیران آن همیشه سعی بر آن داشته اند که از جدیدترین و پیشرفته ترین فناوری های روز در تجارت خود سود جویند. این بانک اولین بانک کشور چین به شمار می‌رود که از EBS یا همان سیستم جامع بانکی برای ارایه به مشتریان استفاده می‌کند و این بانک در رده بندی بهترین بانک های دنیا نیز رتبه بالایی دارد.
● بورس «شنزن» چین پرگردش‌ترین بازار سهام جهان 
بورس «شنزن» چین پرگردش‌ترین بازار سهام جهان است. طبق آمار هاسرعت گردش مبادلات در بورس شن‌زن به ۳۷۳ درصد رسیده است. بازار نزدک در نیویورک نیز با سرعت گردشی معادل ۲۶۹ درصد دومین بورس پرسرعت جهان به حساب می‌آید. 
طبق آمار ها در حال حاضر بورس نیویورک با ارزش بازاری معادل ۱۶ هزار و ۶۰۰ میلیارد دلار بزرگترین بازار سهام جهان است. پس از آن بورس توکیو با ۴ هزار و ۶۸۱ میلیارد دلار ارزش بازار ایستاده است. یورونکست بورس یکپارچه‌اروپایی نیز ۴ هزار و ۲۰۰ میلیارد دلار می‌ارزد و در جایگاه سوم جهان جای گرفته است. اما نزدک با ارزش ۴ هزار و ۱۸۰ میلیارد دلاری‌اش چهارمین بورس بزرگ جهان به‌حساب می‌آید. 
● شنزن محور گردشگری و مهاجرت صنعتی 
امروزه کشور چین، با تمام جذابیت‌های گردشگری‌اش در پی رونق هرچه بیش‌تر این صنعت و تبدیل آن به اصلی‌ترین کشور فعال در عرصه گردشگری طی سال آتی است وپیش‌بینی‌ها حاکی است; طی چند سال آینده این صنعت به اصلی‌ترین منبع درآمد ارزی کشور چین مبدل خواهد شد. طبق آمار، ۷ میلیون نفر به صورت مستقیم و ۳۳ میلیون نفر به صورت غیرمستقیم در مشاغل مربوط به این صنعت اشتغال داشته‌اند. 
اکنون این سوال مطرح است که چه عاملی باعث رشد چشمگیر این کشور طی سال‌های اخیر در حوزه صنعت گردشگری بوده است؟ تحلیل‌گران عرصه گردشگری معتقدند آنچه باعث رشد صنعت گردشگر چین طی سال‌های اخیر بوده، نه بر اثر عوامل تعیین شده و برنامه‌ریزی شده صورت گرفته; بلکه کاملاً اتفاقی و تصادفی بوده است. تحلیل‌گران، رشد اقتصادی چین طی سال‌های اخیر را از جمله اساسی‌ترین عوامل موثر در رشد صنعت‌گردشگری دانسته‌اند. به عنوان مثال احداث یک منطقه آزاد اقتصادی در شهر شنزن و احداث کارخانجات بی‌شمار در این منطقه، کارگران زیادی از اقصی‌نقاط کشور را به این سو فرا خوانده است. افزایش تعداد سفرها میان این شهر و شهر زادگاه کارگران یکی از عوامل رشد سفرهای داخلی عنوان شده است. این رویداد در بسیاری از دیگر شهرهای چین نیز مشابهاً به وقوع پیوسته و رشد صنعت گردشگری داخلی را در چین ناشی شده است. 
توسعه بخش خصوصی و نیاز تجار به انجام سفرهای داخلی به منظور مرتبط ساختن بخش‌های تجاری کوچک در شهرستان‌ها به بخش‌های تجاری بزرگ در کلان‌شهرها دومین عامل رونق گردشگری داخلی عنوان شده است و شنزن در این حوزه نیز بسیار موثر بوده است. شنزن یک شهر سریع‌الرشد است که مهاجران بسیار زیادی دارد در بخش خارجی، با تخصیص امتیاز ویژه به شرکت‌های خارجی برای سرمایه‌گذاری در صنایع داخلی چین، هر ساله تعداد زیادی تجار خارجی را به این کشور فرا می‌خواند; اما عاملی که بیش از تمامی عوامل حاشیه‌ای در گسترش صنعت گردشگری به خصوص در سطح بین‌الملل موثر بوده، برخورد حرفه‌ای این صنعت با گردشگران خارجی عنوان شده است. توسعه تسهیلات زیرساختی از جمله خطوط دریایی، هوایی و زمینی رقابت شرکت‌های برگزارکننده تورهای تفریحی در ارایه بهترین خدمات به منظور جذب هرچه بیش‌تر گردشگران و آموزش مردم چین به مهمان‌نوازی به خصوص در مقابل گردشگران خارجی، از جمله اصلی‌ترین عوامل جذب گردشگر خارجی عنوان شده است. 
اکنون با وقوف از این مطلب که تمامی رونق صنعت گردشگری چین تاکنون تنها بر اثر عوامل غیرارادی بوده است، مقامات این کشور با برنامه‌ریزی‌های طولانی‌مدت در پی رونق هرچه بیش‌تر این صنعت در سال‌های آتی هستند. گفتنی است; آن‌ها پیش‌بینی کردند با انجام این اقدامات توسعه‌ای بی‌شک تعداد گردشگران خارجی چین طی ۱۰ سال آینده به ۱۰۰ میلیون نفر خواهد رسید. در همین چارچوب، جشنواره بین‌المللی گردشگری و فرهنگی سال گذشته در شهر شنزن برگزار شد. با سازمان‌دهی چنین برنامه‌ای شنزن تلاش داردمنابع توریستی خود را برای سایر نقاط جهان بهبود بخشد. 
● بیش‌ترین رشد قیمت مسکن در شنزن 
البته رشد اقتصادی چین و به طور خاص منطقه شنزن باعث افزایش قیمت‌های مسکن نیز شده است .در ۳ ماهه دوم سال جاری قیمت اجاره مسکن در شهرهای بزرگ چین به طور متوسط ۲.۵ درصد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته رشد داشته است. براساس ارقام اداره دولتی آمار چین در ۳ ماهه دوم سال ۲۰۰۷ قیمت مسکن در ۷۰ شهر بزرگ چین به طور متوسط ۶.۴ درصد نسبت به ۳ ماهه دوم سال ۲۰۰۶ افزایش یافته است که یکی از این شر ها شنزن است.، براساس ارقام اداره دولتی آمار چین، در ۳ ماهه دوم سال جاری بیش‌ترین نرخ افزایش قیمت مسکن مربوط به شهرهای شنزن، بئیهای و پکن می‌شود که به ترتیب ۱۴.۳ درصد، ۱۲.۵ درصد و ۹.۵ درصد نسبت به ۳ ماهه دوم سال گذشته افزایش نشان می‌دهند. 
 
خدماتی که در تور ارائه می شوند
خدمات تور نمایشگاه پزشکی شانگهای:پرواز هواپیمایی+رزرو هتل ۴ و ۵ ستاره با صبحانه+اخذ ویزا چین+ترانسفر فرودگاهی و نمایشگاهی+کارت ورود به نمایشگاه
تاريخ انتشار سه شنبه 16 شهريور 1395
تعداد بازدید 3502
کلید واژگان |تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی چین|تور نمایشگاهCMEF 2016 شانگهای|


 
 
تورهای مشابه
  • نمایشگاه EMO هانوفر نمایشگاه پیشرو صنعت جوشکاری در دنیا میباشد و معتبرترین نمایشگاه صنعت جوشکاری جهانی ...
  • بزرگترین و مهم ترین رویداد آسیا برای صنعت ساخت و ساز است.
  • The Premiere Exhibitions and Conferences for the International Tissue Industry سپتامبر 2016 Istanbul, Turkey
  • AYMOD 26-29 SEPT
  • اکتبر 2016
  • WOOD PROCESSING MACHINERY 2016
  • 22-26 Oct 2016
  • Yapi - Turkeybuild Ankara 20 - 23 October 2016 Yapi - Turkeybuild Izmir 03 - 06 November 2016
  • 13-16 اکتبر 2016
  • Bursa Agriculture Bursa TURKEY 2016 12. - 16. October 2016

 
 
تبلیغات